نویسنده : سمانه
تاریخ : دوشنبه ۱۳٩٤/۱/٢٤
نظرات

والا این مدلیشو من تا حالا ندیده بودم..................


چند روز پیش حوالی ساعت 12 مشغول تدارک ناهار در آشپزخانه بودم که صدای زنگ بلند شد به زعم اینکه 104 اومده محل ندادم وزیر لب مشغول آواز خواندن بودم که ناگهان صدا خوش خنده (همسایه روبروی)بلند شد!

-لوبیا داری عزیزم!!!!!!!!!!!!!!!!

ده متر از جا پریدم ومتعجب به خوش خنده که بچه به بغل با تاپ وشلوارک ونیش باز وسط هال ایستاده بود نگاه کردم!!!!!

(سلامت بخور تو فرق سرم ،آدم دستشویی هم می ره یه اِهنی اوهنی میکنه خب )

تو یزد همسایه می اومد  4ساعت اونقدر فک می زد که سرم گیج می رفت ....تهران تا می اومدی سلام بدی در محکم بروی ماهت بسته می شد...........بندرعباس هم همسایه  عین هوو جن وسط خونت ظاهر می شه.................

میکس دندانپزشکی:

-چند روزی که در بندرعباس موج دزدی در مطب دندون پزشکها دلهر به جان این قشر زحمتکش جامعه()انداخته!

هفته پیش اوتو کلاو (جز گرانترین وسایل دندانپزشکی بین 13 تا 20 میلیون تومان ناقابل قیمت داره)دزدیده شد.دیروز وقتی خانوم دکتر همسایه این خبر رو داد متوجه شدم 104 با چشمانی پر از نگرانی و شوریدگی که نی نی عشق در اون موج می زد به  اتو کلاو خیره شده بود!

(اگه اتو کلاوش رو بدزدن همسرم دچار شکسته عشقی میشه یه مدتی فهمیدم عاشق اتو کلاو شده!!!!!!!!)

-در زمان راه اندازی برج میلاد اولین کنگره دندونپزشکی هم برگزار شد وبرای اولین بار سطل آشغالهای هوشمند در برج راه اندازی شد فردا ی روز کنگره سطل آشغالها یک در میان گم شده بود!!!!!!(خب حتما برای مطبشون برداشتن ، عیبی نداره)

-دکترM که مسلک بهائیت داره برای چندمین بار زده شد!( وقتی می زننت به قصد کشت چنان که در بی بی سی هم گزارش می دن،خب پاشو برو دیگه)

-دکتر R همچنان پر هیاهو وپر شور زندگی نامه و فیلم های گلی خانوم شیفته وار  دنبال می کنه، کلا ایشون علاقه ی خاصی به این سوژه ها داره!!!

-زیر گلوی منشی دکتر Bکه متخصص قلب وعروقه ودر ساختمان ما هم هست  چاقو گذاشتن تا دخلو خالی کنه!(ماشالله اینجا برای  خودش لاس وگاسیه)

فیلم ایران برگر خیلی خنده دار بود ولی موندم چطور مجوز پخش گرفته بود.